Czy sankcje wobec Rosji działają? Perspektywa Naukowa – panel dyskusyjny

przez Tomasz Makarewicz

Zapraszamy Państwa serdecznie do śledzenia charytatywnego panelu dyskusyjnego organizowanego przez Freundschaft kennt keine Grenzen. W dyskusji wezmą udział nasi eksperci Łukasz Rachel oraz Tomasz Makarewicz, który pełni rolę organizatora. Poniżej prezentujemy treść zaproszenia od organizatorów.

Drodzy Przyjaciele,

nasza organizacja edukacyjna we współpracy z Uniwersytetem w Heidelbergu, Uniwersytetem Bielefeld i Uniwersytetem w Bambergu organizuje dyskusję naukową na temat „CZY SANKCJE WOBEC ROSJI DZIAŁAJĄ? PERSPEKTYWA NAUKOWA”.

Celem konferencji jest pokazanie, jak skutecznie działają sankcje, które są kluczowe dla dalszego wyniku wojny Rosji z Ukrainą, a tym samym dla przyszłości Ukrainy, Europy i wolnego świata.

Jest to również wydarzanie charytatywne. Zbieramy datki na wsparcie procesu edukacyjnego na Ukrainie w warunkach wojennych. Dzisiejsi studenci to nasza przyszłość. Wspierajmy ich razem!

Konferencja odbędzie się 23 września 2022 roku o godzinie 15:00 czasu berlińskiego pod następującym linkiem:

Dyskusja odbędzie się w języku angielskim.

Podobne opinie i ekspertyzy

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Akceptuję Polityka prywatności